Direct Channel | List od Św. Mikołaja
18182
single,single-portfolio_page,postid-18182,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

List od Św. Mikołaja

O projekcie

Klient: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) od 1991 roku dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.

Zakres prac: obsługa produkcyjna kampanii „List od świętego Mikołaja” 2017 – druk na żądanie, konfekcja, dystrybucja, powiadomienia sms. Ilość wysyłek: 3.

Cel działań: akcja marketingowa, która jednocześnie wspiera bieżącą działalność fundacji.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na czas realizacji i personalizację. Przekazanie listów do wysyłki odbywało się nawet w kilka godzin po otrzymaniu bazy adresowej. Szybki druk, natychmiastowa konfekcja i dostarczenie na pocztę  – a wszystko w jednym dniu. Dużym wyzwaniem była głęboka personalizacja listów – kilka wersji tekstu do wyboru, różne wersje graficzne, indywidualizacja treści przez nadawcę. Mailing nadawany w trzech partiach. Termin wysyłki przypadał na bardzo gorący okres świąteczny, a należało zadbać o to, aby listy dotarły w zaplanowanym czasie.

Dodatkową oferowaną klientowi usługą było powiadomienie sms dla nadawców listów, którzy zdecydowali się podać swój numer telefonu. Sądząc po wzroście ilości nadanych listów w stosunku do roku ubiegłego, kampania cieszyła się dużą popularnością.

 

Klient

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Data realizacji

gurdzień 2017

Kategoria
Direct Fundraising, 2017