Direct Channel | List od świętego Mikołaja
17085
single,single-portfolio_page,postid-17085,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

List od świętego Mikołaja

O projekcie

Klient: Fundacja Dzieci Niczyje istnieje po to, aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo. Chronią dzieci przed krzywdzeniem i pomagają tym, które doświadczyły przemocy.

  • Uczą dorosłych, jak traktować dzieci, żeby ich nie krzywdzić
  • Pokazują im, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda
  • Uczą dzieci, jak mogą uniknąć przemocy i wykorzystywania
  • Oferują krzywdzonym dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną
  • Wpływają na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka

Zakres prac: obsługa produkcyjna kampanii „List od świętego Mikołaja”

Cel działań: Fundraising

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu – produkcja mailingu odbywała się w trybie „na żądanie” tzn. system zbierał zamówienia na listy w różnych layoutach, o różnych treściach, głęboko spersonalizowanych, a nasze zadanie polegało na wyprodukowaniu full spersonalizowanych kopert i listów do 3 dni, od otrzymania baz i przekazaniu ich do dystrybucji. Przesyłki posiadały tracking code, dzięki któremu mogliśmy uprzedzić adresatów SMSem o nadchodzącej przesyłce, która musiała dotrzeć w dwóch, trudnych dla dystrybucji terminach – przed 06.12 i 23.12. Wszystko po to, żeby dzieciaki miały wrażenie, że list został wysłany przez świętego Mikołaja. Dzięki rodzicom, którzy w system wpisali osobiste preferencje prezentowe swoich pociech, w liście można było przeczytać o wymarzonym prezencie dziecka, który najprawdopodobniej został wręczony im przy tej okazji. Meldujemy, że zadanie zostało wykonane Św. Mikołaju!:-)

Klient

Fundacja Dzieci Niczyje

Data realizacji

grudzień 2015

Kategoria
Direct Fundraising, 2015