Direct Channel | Welcome Pack
18697
single,single-portfolio_page,postid-18697,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Welcome Pack

O projekcie

Klient: Polska Akcja Humanitarna – organizacja pozarządowa, która niesie pomoc osobom cierpiącym na skutek toczących się konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych.  Jej misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpienia i niesienie wartości humanitarnych. Od 1998 prowadzi program dożywiania dzieci pod nazwą „Pajacyk.” Podejmuje również działania edukacyjne.

Zakres prac: koncepcjakreacja graficzna, produkcja gadżetów, konfekcja, przekazanie do wysyłki.

Skład mailingu: koperta w pudełkowym formacie, list, notes, bawełniana torba, metalowy pin.

Cel działań:  działania fundraisingowe w ramach Klubu PAH SOS.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na całość.  Realizacja przemyślana drobiazgowo, od momentu pierwszej koncepcji. Pojemna koperta została zaprojektowana pod kątem pomieszczenia bogatego składu mailingu. Projektowaliśmy każdy element tak, aby tworzył ciekawą całość. Koperta w łatwy sposób się składa, tworząc miejsce na stworzony przez nas – od projektu po gotowy produkt – notes na spirali. Produkt dedykowany i przygotowany specjalnie dla PAH. Całości dopełniają pozostałe gadżety: bawełniana torba, we flagowym fundacyjnym kolorze i metalowy pin.

Klient

Polska Akcja Humanitarna

Data realizacji

Październik 2018

Kategoria
Direct Fundraising, 2018