Direct Channel | Plenerowa gra miejska Beskidzkiej 5
18466
single,single-portfolio_page,postid-18466,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Plenerowa gra miejska Beskidzkiej 5

O projekcie

Klient: Miasta wchodzące w skład Beskidzkiej 5: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń, Wisła.

Zadanie: stworzenie koncepcji, wdrożenie i organizacja terenowej gry miejskiej dla mieszkańców i turystów odwiedzających Beskidy.

Zakres prac: koncepcja gry, stworzenie zasad i regulaminu, wdrożenie, projekt materiałów promocyjnych, stron www, druk, obsługa.

Cel działań: działania marketingowe i wizerunkowe miast Beskidzkiej 5 – promocja walorów turystycznych regionu poprzez plenerową zabawę dla całej rodziny.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu:  na sam pomysł. Tego typu grę organizujemy po raz drugi. Zeszłoroczna rozgrywana była wyłącznie na terenie Szczyrku. Cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego w tym roku postanowiły do niej dołączyć wszystkie miasta Beskidzkiej 5.

„Poszukiwacze szczęścia” to zabawa dla całej rodziny, dlatego pozwala na wspólną aktywną zabawę dzieci i dorosłych. Uczestnicy otrzymują specjalną książeczkę – przewodnik, dzięki której poruszają się po zabawie i dowiadują się o najciekawszych miejscach w regionie. Odwiedzenie ich jest nagradzane specjalną naklejką. Zebranie określonej ilości naklejek upoważnia do odebrania wybranej nagrody.

Projekt był złożony przede wszystkim ze względu na udział w nim aż pięciu miast, których uwagi i oczekiwania należało na każdym etapie uwzględnić. Gra letnia, ale powstawała w naszych głowach aż od wczesnej wiosny.  Więcej szczegółów na stronie Beskidzkiej 5.

Klient

Miasta Beskidzkiej 5

Data realizacji

lipiec 2018

Kategoria
2018, Inne