Direct Channel | The Big Challenge
18536
single,single-portfolio_page,postid-18536,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

The Big Challenge

O projekcie

Klient – Motivation Learning Company to spółka z siedzibą w Paryżu. Specjalizuje się w sektorze edukacyjnych działań wspierających. Jest organizatorem konkursu językowego – The Big Challenge. Konkurs pomaga nauczycielom w motywowaniu uczniów do nauki języka angielskiego poprzez zabawę – zabawne gry i inspirujące wydarzenia. Pierwszy konkurs The Big Challenge miał miejsce we Francji w 1998 roku. Dziś to wydarzenie organizowane jest w państwach w całej Europie.

Zakres prac: kreacja koperty, druk koperty, plakatów i ulotek, personalizacja etykiet adresowych, konfekcja kopert i etykiet, dystrybucja, ewidencja zwrotów.

Cel działań: popularyzacja nauki języka angielskiego wśród uczniów. Kampania skierowana do szkół.

Na co warto zwrócić uwagę: na kompleksowość usługi. Projekt zrealizowaliśmy w zakresie druku wszystkich elementów – koperty, plakatów, ulotek. Zajęliśmy się personalizacją i naklejeniem etykiet adresowych, konfekcją pakietów oraz  ich dystrybucją. Po zakończeniu wysyłki dokonaliśmy również ewidencji zwrotów. Akcja przeprowadzona sprawnie, o czym świadczy opinia klienta: „Dziękuję bardzo za wspaniale przeprowadzoną kampanię, za cierpliwość, okazane zrozumienie i zaufanie.

Klient

Motivation Learning Company

Data realizacji

Listopad 2018

Kategoria
2018, Direct Marketing, Inne