Direct Channel | Strona główna Copy
17562
page,page-id-17562,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Slide background

PROJEKTUJEMY ?

ABY TWÓJ, WYPRODUKOWANY PRZEZ NAS MAILING ZNALAZŁ SIĘ U ADRESATÓW.
KREACJA, PRODUKCJA, DYSTRYBUCJA, FOLLOW UP.

DZIŚ + 14 DNI

Slide background
Slide background

DIRECT FUNDRAISING
(obsługa agencyjna dla NGO’s)

Kompleksowo obsługujemy projekty direct marketingowe (fundraisingowe)

dla największych fundacji w Polsce.

Slide background

Kolorowanki 3D dla biznesu

Nasz autorski projekt, który wdrożyliśmy z myślą o marketingu dla najmłodszych.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją marketingową, specjalizującą się w direct mailingu i kids marketingu.

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywne, niebanalne kampanie marketingowe – dobrze trafiłeś. Direct i kids marketing to sztuka. My wiemy jak ją eksponować! Nasze dotychczasowe doświadczenie, nieszablonowe myślenie i pasja z jaką pracujemy, pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych klientów.

Zakres działalności

DIRECT MAILING

Jeśli szukasz sposobu na promowanie swoich usług, podtrzymanie dialogu z klientem i  budowanie pozytywnego wizerunku firmy – wybierz direct mailing.   To spersonalizowana komunikacja z odbiorcą za pośrednictwem poczty tradycyjnej, która spełnia wszystkie te funkcje.  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie – od kreacji poprzez produkcję, konfekcję i dystrybucję. Stawiamy na wysoką jakość i niebanalne pomysły.  Dla każdej branży opracujemy skuteczną kampanię direct mailingową

DIRECT FUNDRAISING

Jeśli chcesz pozostać z kontakcie z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi, pozyskać fundusze, przeprowadzić kampanię informacyjną  – wybierz direct fundraising. Wykorzystujemy tu takie same narzędzia jak w direct mailingu – realizując kampanie dla stowarzyszeń i fundacji. Tworzymy projekty zapadające w pamięć. Pomożemy ci podtrzymać dialog z twoim odbiorcą. Na kreację kampanii, produkcję i dystrybucję potrzebujemy zaledwie 14 dni.

KIDS MARKETING

Jeśli chcesz przeprowadzić skuteczną kampanię marketingową skierowaną do dzieci i rodziców – skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia. Jesteśmy autorami kartonowych modeli 3D do składania i kolorowania w różnych wzorach. Możesz skorzystać z form już dostępnych lub pozwolić nam wykreować zupełnie nową kolorowankę.  Ponadto produkujemy spersonalizowane książki i komiksy oraz wiele innych kreatywnych, rozwijających i mądrych zabawek dla dzieci w różnym wieku.   Pozwól się zaskoczyć, poproś o ofertę.