Direct Channel | O nas
18210
page,page-id-18210,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Slide background

PROJEKTUJEMY ?

ABY TWÓJ, WYPRODUKOWANY PRZEZ NAS MAILING ZNALAZŁ SIĘ U ADRESATÓW.
KREACJA, PRODUKCJA, DYSTRYBUCJA, FOLLOW UP.

DZIŚ + 14 DNI

Slide background
Slide background

DIRECT FUNDRAISING
(obsługa agencyjna dla NGO’s)

Kompleksowo obsługujemy projekty direct marketingowe (fundraisingowe)

dla największych fundacji w Polsce.

Slide background

Kolorowanki 3D dla biznesu

Nasz autorski projekt, który wdrożyliśmy z myślą o marketingu dla najmłodszych.

Agencja reklamowa Direct Channel – o nas

Agencja reklamowa Direct Channel działa w Katowicach od 2008 roku. Mamy na swoim koncie liczne, zrealizowane z sukcesem kampanie marketingowe, rozwijamy też niestandardowe ścieżki komunikacji z Klientem. Naszą agencję marketingową wyróżniają takie cechy jak kreatywność i niepowtarzalność. Udało nam się zbudować zespół specjalistów w zakresie direct mailingu, w jego skład wchodzą również graficy, webmasterzy, programiści i copywriterzy. Bazując na naszym wszechstronnym doświadczeniu oraz nieszablonowym myśleniu i pasji do tego, co robimy możemy spełniać wszystkie potrzeby i oczekiwania Klientów naszej agencji.

Dobra agencja marketingowa: kluczem do sukcesu

Dobrą agencję marketingową, a za taką się uważamy, wyróżnia również zaangażowanie jej pracowników. Dla nas każde zlecenie ma status priorytetowy, do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia i sugestie oraz wdrażanie niestandardowych rozwiązań.
Różne oferowane przez nas formy marketingu pozwalają dotrzeć do odbiorców z komunikatem reklamowym. W naszej agencji reklamowej zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inne rozwiązania sprawdzą się w przypadku małych czy średnich firm, a inne tych dużych. Również różne branże mają swoje specyficzne potrzeby, które uwzględniamy w naszej działalności.

Obszary, w których działamy:

Direct
Mailing

Direct Fundraising

Kids
Marketing

Projektowanie
graficzne

Strony
www

Strategie
komunikacji

Programy
lojalnościowe

Identyfikacja
wizualna

Materiały
POS

Gadżety
reklamowe

Copywriting

Inne kreatywne wyzwania

Od 2017 roku, dzięki powstaniu naszej siostrzanej firmy Direct Channel Packaging, jesteśmy w stanie realizować Państwa zlecenia kompleksowo – od kreacji, po druk, konfekcję, magazynowanie i przekazanie do dystrybucji. Na miejscu mamy również park maszynowy, dzięki czemu może realizować Państwa projekty w maksymalnie krótkim czasie.