Direct Channel | Akwarium 3D Möller’s
16845
single,single-portfolio_page,postid-16845,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Akwarium 3D Möller’s

O projekcie

Klient – Orkla Health Sp. z o.o. -Tran Möller’s – sprawdzony od pokoleń sposób na zdrowie. Lofoty (norw. Lofoten) to malowniczy archipelag na Morzu Norweskim. Charakteryzuje się czystymi, arktycznymi wodami i nieskażonym środowiskiem naturalnym. Jest to miejsce połowu dorszy i jednocześnie miejsce produkcji tranu Möller’s. Dorsze wykorzystywane do produkcji tranu poławiane są bezpośrednio u wybrzeży, gdzie również usytuowana jest fabryka. Gwarantuje to świeżość surowca, co zabezpiecza produkt przed utlenieniem i jest jednym z najważniejszych warunków wysokiej jakości tranu!

Zakres prac – koncept, produkcja narzędzia wsparcia sprzedaży.

Cel działań –zrealizowanie planów marketingowych.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego produktu – To nasz nowy produkt w kategorii Kolorowanki 3D, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów. Nie wszystko da się zaprojektować technikami i możliwościami produkcyjnymi, które stosujemy w przypadku modeli 3D. No i dobrze:-), inaczej nie powstałyby nasze przestrzenne Kolorowanki 3D!

Klient

Orkla Health

Data realizacji

sierpień 2015

Kategoria
Kolorowanki 3D, Inne, 2015