Direct Channel | Broszura NCP_WIDE.NET
17157
single,single-portfolio_page,postid-17157,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Broszura NCP_WIDE.NET

O projekcie

Klient: Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.
Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk. 

Zakres prac: Koncepcja, kreacja, produkcja.

Cel działań: W tym przypadku – poinformować i zakomunikować, zbudować pozytywny wizerunek. Materiał wykorzystywany na konferencjach.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: Uszlachetnienie odgrywa główną rolę (jak zwracać uwagę na informację, to tylko tak) – należy sięgnąć po najbardziej skuteczne środki wyrazu :-)

„Niech otoczenie broszury tworzy kolorystykę loga na okładce, zamiast je drukować” – w oryginale logo „wir” zawiera kolory, które przypominają te z hologramu.
Taki był zamysł na ten projekt i na 100% to się udało. Folia holograficzna, widoczna z drugiego planu robi swoje. A raczej światło, które pada na nią, a tak naprawdę jedno i drugie 50/50.
Głównym wyzwaniem było zrezygnowanie z hot stampingu na okładce (podobny, ale mniejszy efekt) na rzecz wysztancowanego loga i dążenia do uzyskania głębi (szkoła Tomasza Hajto :-)), między okładką i pierwszą składką.
Klient:

Krajowy Punkt Kontaktowy

Data realizacji

maj 2016

Kategoria
Inne, 2016