Direct Channel | Gadżety fundraisingowe – zakładki
18475
single,single-portfolio_page,postid-18475,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Gadżety fundraisingowe – zakładki

O projekcie

Klient: Fundacja WWF Polska, której misją jest powstrzymanie szybko postępującej degradacji przyrody. Od lat walczy na rzecz ochrony środowiska naturalnego, ratując najcenniejsze przyrodniczo miejsca w ponad 100 krajach na 6 kontynentach. Wspiera ją ponad 5 milionów darczyńców na świecie.  To jedna z największych tego typu organizacji na świecie.  WWF  prowadzi również szeroko zakrojone działania edukacyjne w zakresie ochrony przyrody.

Zakres prac: kreacja zakładek do książki w trzech wzorach.

Cel działań: działania marketingowe i fundraisingowe.

Na co warto zwrócić uwagę: na sztancowany kształt zakładek i ekologiczny papier typu premium. Woodstock to ekologiczny, niepowlekany papier ozdobny wykonany w 80% z włókien wtórnych oraz w 20% z celulozy bielonej. Widoczne wtrącenia pochodzące z makulatury nadają mu ekologicznego charakteru. Papier posiada certyfikat FSC. Występuje aż w 15 kolorach. Druk na tych papierach jest nie tylko ekologiczny, ale przede wszystkim ładny i trwały.

 

Klient

WWF

Data realizacji

Lipiec 2018

Kategoria
2018, Inne