Direct Channel | Kinder Kolorowanki 3D
16801
single,single-portfolio_page,postid-16801,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Kinder Kolorowanki 3D

O projekcie

Klient – Agencja Laboratorium Komunikacji – marketing dziecięcy w teorii i praktyce.

Zakres prac –  zaprojektowanie czterech modeli 3D (2 nowe, 2 archiwalne – odświeżone), wielkości M (format złożony ok 20 – 35 cm długości), opracowanie graficzne i produkcja.

Cel działań – prezent eventowy, gadżet reklamowy, rozdawany podczas imprezy eventowej, w kilku miastach w Polsce.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu – odkopaliśmy w archiwum dinozaura :-). Projekt, który do tej pory funkcjonował jedynie w wielkości XXL i wymagał wielu dodatkowych zabiegów, żeby go postawić na nogi (taśma klejąca, kliny itp ;-) w końcu doczekał się swojej wersji w rozmiarze M i przy tej okazji dopracowaliśmy go do perfekcji i składa się bardzo dobrze. Dinozaur to aktualnie nasz ulubiony model i jesteśmy z niego dumni. Jest dwuczęściowy, pochłania więcej surowca niż inne modele, ale za to jest okazały i uniwersalny – dla dziewczynek i chłopców. Ciekawe, jakby wyglądał w rozmiarze S? Wydaje nam się, że już przy nakładzie 10 000, opłacałoby się podjąć taką próbę. 

Klient

Laboratorium Komunikacji

Data realizacji

sierpień 2015

Kategoria
Kolorowanki 3D, 2015