Direct Channel | DM – Listy do Św. Mikołaja
18730
single,single-portfolio_page,postid-18730,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

DM – Listy do Św. Mikołaja

O projekcie

Klient: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (FDDS) – to polska organizacja typu non-profit, która powstała w 1991 roku. Fundacja zajmuje się problemem przemocy wobec dzieci. Założycielką organizacji jest Alina Margolis-Edelman.

Zakres prac: obsługa produkcyjna kampanii „List od świętego Mikołaja” 2018 – druk na żądanie, konfekcja, dystrybucja, powiadomienia sms. Ilość wysyłek: 3.

Cel działań: akcja marketingowa, która jednocześnie wspiera bieżącą działalność fundacji.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na szybkość realizacji i kompleksowość działań. Nadanie przesyłek następowało już w kilka godzin po przekazaniu plików do druku. Czas realizacji jest kluczowy przy organizacji tego typu kampanii, gdzie aktualizacja bazy adresowej trwa do ostatniej chwili.

Dużym wyzwaniem była również głęboka personalizacja listów – kilka wersji tekstu do wyboru, różne wersje graficzne, indywidualizacja treści przez nadawcę. Dodatkową usługą, wykonaną w ramach tego zlecenia, była wysyłka powiadomień sms do nadawców listów, którzy podali w zgłoszeniu swój numer telefonu.

Klient

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Data realizacji

Grudzień 2018

Kategoria
Direct Fundraising, 2018