Direct Channel | Mailing z aniołem
17073
single,single-portfolio_page,postid-17073,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Mailing z aniołem

O projekcie

Klient: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. W ramach działaności powstały,  między innymi Rodzinne Domy Czasowego Pobytu – powstały z myślą o dzieciach, które z różnych powodów nie mogły pozostać w swoich rodzinach i opuściły je w trybie interwencyjnym. Domy są bezpieczną przystanią podczas oczekiwania na decyzję sądu rodzinnego w sprawie dalszego losu dzieci. 
Diagnozują sytuację dziecka, by pomóc sądowi w podjęciu jak najlepszej decyzji odnośnie dalszej formy opieki. Dziecko przebywa w domu czasowego pobytu do 3 miesięcy. Sąd może przedłużyć jego pobyt, do czasu powrotu do rodziny pochodzenia, umieszczenia w rodzinie adopcyjnej lub innej formie opieki zastępczej. Prowadzą 3 Rodzinne Domy Czasowego Pobytu: „PUCHATEK I” i „PUCHATEK II” w Biłgoraju oraz „SINDBAD” w Ustroniu.

Zakres prac: Koncepcja, kreacja, produkcja.

Cel działań: Fundraising Middle Donor

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: praktycznie wszystko jest niestandardowe. Naszym zdaniem i na szczęście zdaniem Klienta rownież :-),  mailing kierowany do najważniejszych darczyńców powinien wyróżniać się formą, kreacją i zawartością. Niby takie oczywiste, a rzadko spotykane.

Klient

Fundacja SOS Wioski Dziecięce

Data realizacji

luty 2016

Kategoria
Direct Fundraising, 2016