Direct Channel | Welcome pack – WWF
17990
single,single-portfolio_page,postid-17990,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Welcome pack – WWF

O projekcie

Klient: WWF Polska – jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Jej misją jest powstrzymanie szybko postępującej degradacji przyrody. Ratuje najcenniejsze przyrodniczo miejsca w ponad 100 krajach na 6 kontynentach, dzięki wsparciu ponad 5 milionów darczyńców na świecie.

Zakres prac: kreacja graficzna, druk, konfekcja, przekazanie do dystrybucji.

Skład mailingu: koperta, list, notes, broszura i magazyn.

Cel działań: budowanie relacji z darczyńcami, pakiet powitalny dla członków Srebrnego Klubu, podziękowanie za wsparcie WWF.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na kopertę i notes – projekt i produkcja naszego autorstwa. Wyprodukowane w niewielkim nakładzie, specjalnie dla najlepszych darczyńców WWF. Notes ze srebrnym hot stampingiem w realu wygląda bardzo premium. Bogaty skład pakietu chroni koperta z papieru typu kraft. Konfekcja również po naszej stronie. Projekt długofalowy. Pojedyncze pakiety wysyłamy do dnia dzisiejszego.

Klient

Fundacja WWF Polska

Data realizacji

lipiec 2017

Kategoria
Direct Fundraising, 2017