Direct Channel | Personalizowane książki dla dzieci
16450
single,single-portfolio_page,postid-16450,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Personalizowane książki dla dzieci

O projekcie

Klient – CANCA – kreuje i produkuje genialnie proste i mądre zabawki, które nie tylko rozwijają zdolności intelektualne i manualne Twojego dziecka, ale wpływają również na jego zmysł estetyczny.

Zakres prac – strona www z pełnym oprogramowaniem do tworzenia spersonalizowanych książek. Opracowanie techniczne wszystkich książek, produkcja na żądanie  i dystrybucja

Cel działań – stworzenie spersonalizowanej książki dla dzieci.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego produktu –  Nie masz pomysłu na gadżet dla swoich klientów? Podaruj im kod do OSOBISTEJ KSIĄŻKI związanej z Twoją firmą!

Dla Twojego biznesu stworzymy wyjątkową historię i unikalne ilustracje. Razem ustalimy ilość stron, format, a co za tym idzie – cenę. Logo firmy, kolorystyka, maskotki, branża – wszystko to może pojawić się w Twojej książce. Dzięki możliwości personalizacji książki przez Klientów, ich emocjonalny związek z Twoją firmą będzie jeszcze większy.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

Marcin Góral / Sales manager / e-mail: mgoral@directchannel.pl

 

Klient

Canca Polska

Data realizacji

sierpień 2014

Kategoria
Inne, 2014