Direct Channel | Pocztowy mailing świąteczny
15593
single,single-portfolio_page,postid-15593,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Pocztowy mailing świąteczny

Klient

Profi Credit Polska

Data realizacji

Listopad 2011

Kategoria
Direct Marketing, 2012
O projekcie

Cele: Poinformować Klientów o świątecznej ofercie.

Wykonywany zakres prac:
Mailing w dwa dni – błyskawiczna reakcja na zapotrzebowanie Klienta – w dwa dni wykonaliśmy kreację, przygotowanie do produkcji i samą produkcję. Ze względu na dany nam czas, wykorzystaliśmy druk cyfrowy i formę kartek pocztowych. Kartki są rzadko stosowane w Polsce, a pozwalają zrezygnować z koperty, która pochłania czas i generuje dodatkowe koszty, a ponadto utrudnia dotarcie z ofertą do adresata, który aby przeczytać ofertę, musi otworzyć kopertę.

W produkcji wykorzystaliśmy technikę personalizacji obrazu, czego efekty widać na awersie kartki. Poza tym, wykorzystaliśmy czcionkę imitującą ręczne pismo, dzięki której osiągnęliśmy wrażenie bardziej osobistej oferty, skonstruowanej specjalnie dla adresata. Kartka została oczywiście nadana, jako przesyłka reklamowa, dzięki czemu jej nadanie kosztowało 1,3 zł.