Direct Channel | Projekt, skład i druk katalogu
18411
single,single-portfolio_page,postid-18411,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Projekt, skład i druk katalogu

O projekcie

Klient: Manutan to firma oferująca produkty do wyposażenia biura, magazynu i produkcji. W bogatej ofercie firmy znajdują się między innymi: meble i regały oraz inne elementy wyposażenia powierzchni biurowej lub magazynu, produkty z zakresu bezpieczeństwa i BHP, opakowania, urządzenia, narzędzia i materiały przemysłowe oraz wiele innych. W myśl hasła Manutana – „All you need with love”.

Zakres prac: kreacja katalogu produktowego w wersji drukowanej i elektronicznej, druk i konfekcja oraz wysyłka.

Cel działań: zwiększenie sprzedaży produktów, stworzenie materiałów sprzedażowych dla handlowców.

Na co warto zwrócić uwagę: na format katalogu i jego skład. Tym razem odstąpiliśmy od stosowanego dotychczas rozmiaru katalogu dla tego klienta – który był zbliżony do A4 – i zastosowaliśmy format 14 x 20 cm. Dzięki temu katalog jest bardziej poręczny, kompaktowy i dużo łatwiej się go przegląda.

W katalogu umieściliśmy około 2000 produktów, co było nie lada wyzwaniem jeśli chodzi o skład katalogu. Dużo zdjęć, tabelek, cyferek, cen i jeszcze więcej satysfakcji ze skończonej pracy. Katalog wydrukowaliśmy w wersji dla klientów i dla handlowców – stosując różne gramatury papierów i uszlachetnienia na okładce.

 

 

 

Klient

Manutan

Data realizacji

kwiecień 2018

Kategoria
2018, Inne