Direct Channel | Pudełko na welcome pack
18775
single,single-portfolio_page,postid-18775,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Pudełko na welcome pack

O projekcie

Klient: Convergys International Sp. z o.o. jest międzynarodowym liderem w  branży telefonicznej obsługi klienta. To specjalista w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji.  Posiada 24 oddziałów w 14 krajach na całym świecie, prowadzi tzw. Customer Interaction Centers (Centrum Obsługi Klienta). Grupa zatrudnia łącznie ok. 11 tys. osób.

Zakres prac: stworzenie siatki opakowania i wkładki, produkcja.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: pudełko z zapięciem magnetycznym. Opakowanie zawiera dodatkowe wypełnienie do umieszczenia kubka, długopisu i opakowania na kartę.  Pudełko wykonane z tektury introligatorskiej, bardzo wytrzymałe i eleganckie. Przy tego typu produkcjach dość istotnym czynnikiem cenotwórczym jest nakład, co warto wziąć pod uwagę.  Im mniejszy nakład, tym wyższa cena jednostkowa.

Klient

Convergys

Data realizacji

Lipiec 2018

Kategoria
2018, Inne