Direct Channel | Selfmailer z pieczęcią
16256
single,single-portfolio_page,postid-16256,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Selfmailer z pieczęcią

O projekcie

Klient: Mediarecovery Sp. z o.o.– lider informatyki śledczej – „inżynierowie informatyki śledczej Mediarecovery posiadają największe na polskim rynku doświadczenie w zakresie analiz informacji cyfrowych, w tym incydentów informatycznych, włamań do sieci, nieetycznych lub niezgodnych z prawem działań pracowników. Do tej pory wykonali ponad 5000 ekspertyz w tym zakresie”.

Zakres prac – kreacja mailingu, produkcja, dystrybucja.

Cel działań – sprzedaż urządzenia „Degausser Mediaeraser, które jest profesjonalnym urządzeniem wytwarzającym silne horyzontalne pole elektromagnetyczne w celu kompletnego kasowania danych ze wszystkich nośników magnetycznych”.

 Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego mailingu – niespotykana, autentyczna, lakowana pieczęć. Pomimo jej wysokiej skuteczności, bardzo rzadko stosowana w mailingach adresowych. Lak jest z natury kruchy po wyschnięciu i pieczęć źle znosi trudy dystrybucji pocztowej – rozpada się. Do laku dodaliśmy odpowiednią domieszkę kleju żelkowego, żeby ją uelastycznić i już. Lak docierał w całości, przedzierając się razem z ofertą, bez problemu przez sekretariaty i wzbudzał zainteresowanie u adresatów. Mailing miał duży response.       
Klient

Media Sp. z o.o.

Data realizacji

październik 2012

Kategoria
Direct Marketing