Direct Channel | Sokole Oczka od CANCA
15618
single,single-portfolio_page,postid-15618,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Sokole Oczka od CANCA

O projekcie

Klient – CANCA – kreuje i produkuje genialnie proste i mądre zabawki, które nie tylko rozwijają zdolności intelektualne i manualne Twojego dziecka, ale wpływają również na jego zmysł estetyczny.

Zakres prac – produkcja – dobór formatów, surowców, druk i konfekcja.

Cel działań – stworzenie zabawki rozwojowej dla niemowlaków.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego produktu – SOKOLE OCZKA CANCA to pierwszy 2-etapowy zestaw edukacyjny, opracowany we współpracy z psychologiem dziecięcym, który poprzez zabawę umożliwia rozwój zmysłu wzroku i intelektu Twojego dziecka. Dzięki 2 etapom dostosowanym do rozwoju Twojego dziecka oraz Twojemu zaangażowaniu, zabawa ta sprawi, że Twój maluszek szybciej nabędzie umiejętność mowy, abstrakcyjnego myślenia oraz koncentracji uwagi, a ponadto pozna kolory oraz kształty!

To również idealny element marketingu dla młodych rodziców. Jedna karta może być drobnym upominkiem i wersją testową produktu, a cały zestaw nagrodą za aktywność.

Klient

Canca Polska

Data realizacji

sierpień 2012

Kategoria
Direct Marketing, 2012