Direct Channel | Portal z kreatorem pocztówek
18168
single,single-portfolio_page,postid-18168,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Portal z kreatorem pocztówek

O projekcie

Klient: Miasto Szczyrk.

Zakres prac: stworzenie portalu z kreatorem pocztówek.

Cel działań: promocja miasta Szczyrk.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na pomysł oparty na marce „Szczęśliwostki”. Na Facebooku strona zgromadziła już prawie 22 tysiące fanów (https://www.facebook.com/szczesliwostki/).

 

Czym są szczęśliwostki? To drobne szczęścia. Nic ważnego, a jednak sprawiają, że życie to wielka sprawa. To emocje zapisane w kilku słowach, których autorem może być każdy. Odzwierciedlają szczęśliwe chwile, które się nam przytrafiają.

 

Kreator pozwala tworzyć własne treści szczęśliwostek, dodawać zdjęcia i projektować kartki pocztowe, które potem są wysyłane do nadawcy. To aplikacja do kreowania kartek pocztowych według własnego pomysłu i wysyłania ich pocztą tradycyjną z poziomu strony www. A wszystko bez wychodzenia na pocztę. Użytkownicy sami tworzą własne szczęśliwostki, generują pocztówki z własnych zdjęć lub z tych dostępnych na stronie. Kreacja jest prosta i przyjemna, a wysłana w ten sposób pocztówka w kilka dni trafia do adresata. Tak wykreowane pocztówki są niepowtarzalne i zawsze w jednym egzemplarzu!

 

Niebawem uruchomiona zostanie aplikacja moblina.

Klient

Miasto Szczyrk

Data realizacji

listopad 2017

Kategoria
Inne, 2017