Direct Channel | Ulotka obrotowa
19045
single,single-portfolio_page,postid-19045,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Ulotka obrotowa

O projekcie

Klient: Suez działa na rynku gospodarki odpadami i utrzymania czystości. Firma jest obecna w Polsce od 1992 roku, tworząc w miastach nowoczesne instalacje do przetwarzania odpadów przemysłowych, jak również niebezpiecznych. Powstające potem paliwa alternatywne wykorzystywane są najczęściej przez cementownie.

Zakres prac: opracowanie siatek ulotki, kreacja i konfekcja.

Cel działań: stworzenie praktycznej ulotki, jako narzędzia służącego celom edukacyjno-szkoleniowym.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na formę ulotki i surowiec. Ulotka stworzona na bazie koła, składa się z trzech elementów połączonych ze sobą plastikowym nitem. Mniejsze koło posiada specjalne okienko, które po odpowiednim ustawieniu, prezentuje znajdujące się pod spodem treści. Ciekawa forma ulotki zachęca do korzystania z niej.  Dzięki zamocowanie nitów, ulotka swobodnie się obraca. Jest bardzo praktyczna.

Stosując surowiec alternatywny w stosunku do druku na papierze i laminacji, uzyskaliśmy produkt trwały. Zastosowany materiał Synaps to poliester o wyglądzie i dotyku papieru klasy premium. Bardzo wytrzymały, odporny na rozdarcia, promienie UV, nie odkształca się i można po nim pisać. Same zalety.

 

Klient

Suez

Data realizacji

Kwiecień 2019

Kategoria
2019, Inne