Direct Channel | Welcome pack z torbą
18718
single,single-portfolio_page,postid-18718,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Welcome pack z torbą

O projekcie

Klient: Multimedia –  ogólnopolski dostawca usług multimedialnych, działający na rynku od 20 lat. Posiada własną sieć telekomunikacyjną w 200 miastach i ponad 80 biur obsługi klienta. Dostarcza usługi z zakresu: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej.

Zakres prac: koncepcja, kreacja, konfekcja, dystrybucja bezadresowa.

Skład mailingu: opakowanie w formie welcome packa, torba bawełniana.

Cel działań: sprzedaż usług, działania wizerunkowe, marketing.

Na co warto zwrócić uwagę w zakresie tego projektu: na opakowanie i sam pomysł. Składane pudełko zostało tak zaprojektowane, aby zmieścić bogaty przekaz reklamowy, a przede wszystkim torbę, jak gadżet dla potencjalnego klienta. Odpowiednio dobrany do kampanii marketingowej gadżet gwarantuje, że komunikat nie kończy się na etapie odbioru dostarczenia przesyłek do odbiorców, ale razem z nimi wybrzmiewa podczas noszenia, trafiając do kolejnych potencjalnych klientów. Pudełka z torbą były dystrybuowane bezadresowo, bezpośrednio do skrzynek pocztowych odbiorców.

Na uwagę zasługuje też drobiazgowa konfekcja, którą tu realizowaliśmy – od składania torby, po złożenie i zamknięcie opakowania oraz naklejenie etykiety.

Klient

Multimedia Polska

Data realizacji

Listopad 2018

Kategoria
2018, Direct Marketing