Direct Channel | Usługi
18996
page,page-id-18996,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Usługi

Nasze usługi – co oferujemy?

Naszą agencję wyróżnia na tle konkurencji kompleksowość świadczonych usług. Działamy na różnych polach: począwszy od direct mailingu, poprzez projektowanie identyfikacji wizualnej dla firm i materiałów reklamowych, kończąc na przygotowaniu stron WWW i usłudze copywritingu.

Marketing bezpośredni i kampanie marketingowe

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą wypromować swoją działalność i dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych Klientów. Przy pomocy takich materiałów jak ulotki reklamowe, katalogi czy wizytówki można stworzyć profesjonalny wizerunek firmy, nie angażując w reklamę dużych środków finansowych. Pomocne mogą okazać się również spersonalizowane gadżety reklamowe czy własne, nośne logo zaprojektowane przez naszych specjalistów.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, że przygotujemy dla Was przemyślaną, spójną kampanię marketingową oraz wszelkie materiały drukowane, których potrzebujecie. Powierzając nam druk ulotek czy wizytówek dla Waszej firmy, możecie mieć pewność, że otrzymacie starannie zaprojektowane i wydrukowane materiały: estetyczne, czytelne i przemawiające do Klientów. Przy realizacji kampanii marketingowej zwrócimy uwagę na to, by osiągnąć ważne dla naszego Klienta cele przy wykorzystaniu optymalnych narzędzi i środków, prawidłowo zidentyfikować grupę docelową oraz dobrze zrozumieć jej potrzeby.

Działamy również w obszarze marketingu bezpośredniego, którego celem jest nawiązanie kontaktu z Klientem np. poprzez direct mailing oraz inne, sprawdzone formy komunikacji.